ПАМ’ЯТКА
претенденту на отримання
кваліфікаційного сертифіката

провідного інженера-проектувальника

 

 

Інженери-проектувальники, які вирішили здобувати кваліфікаційний рівень провідного інженера-проектувальника, подають на розгляд Атестаційній архітектурно-будівельній комісії ВУГіП наступні документи:

 

1. Заяву про проведення професійної атестації, із зазначенням кваліфікаційного рівня (категорії) - провідний інженер-проектувальник.

 

2. Копії проектів за різні роки (клас наслідків СС2 (4 категорія складності) - три-п’ять проектів та(або) клас наслідків СС3 (5 категорія складності) - один-два проекти), завірені належним чином – печаткою організації та підписом уповноваженої особи.

Копія проекту складається із:

титулу;

декількох листів проекту, які містять підпис виконавця, для оцінки участі виконавця у розробці даного проекту та прийнятих ним рішень;

позитивного експертного висновку щодо наданого проекту.

 

З. Рекомендаційний лист.

Рекомендувачі – не менше 5 осіб з професійного середовища, що мають сертифікати за відповідним напрямком професійної атестації, один з яких обов’язково керівник відокремленого підрозділу або член правління саморегулівної організації.

 

4. Копії ліцензії, ліцензійної угоди на програмні продукти (назва, серія, номер), які використовуються при розробці відповідного розділу проектів.

 

Документи виконавців, що прийняли рішення про здобуття кваліфікаційного рівня провідного інженера-проектувальника і отримали відповідний позитивний результат при складанні іспиту на І категорію (згідно із «Роз’ясненнями з визначення спеціалізації, рівня кваліфікації і знань інженера-проектувальника»), попередньо аналізуються відповідними фахівцями щодо допуску до проходження співбесіди лише за наявності вище зазначених додаткових документів.