top
bottom
1

Ліцензії, сертифікат інженера

  ua ru

Доброго часу доби, цю статтю хочу посвітити отримання будівельної ліцензії в Україні, як же так виходить, що отримання ліцензії на будівництво в нашій країні досить клопітка і проблематичне справу, адже далеко не кожен директор будівельної компанії, яка потребує будівельної ліцензії, зможе відпустити свого фахівця в Київ для подачі документів на отримання будівельної ліцензії.
Мало того людина ще може заблукати в незнайомому місті, та й взагалі втратити весь пакет документів для отримання будівельної ліцензії.

Подавати документи на отримання будівельної ліцензії треба на бульварі Лесі Українці будинок № 26 другий під'їзд, п'ятий поверх. Там знаходиться спеціальна архітектурна комісія, між іншим державний орган, саме він і уповноважений видавати будівельні ліцензії в Україні.

Принцип отримання будівельної ліцензії дуже схожий з принципом отримання сертифіката інженера, але про це ми поговоримо трохи пізніше, а так само розглянемо на конкретному прикладі, який же пакет документів збирати, щоб отримати сертифікат інженера.

Якщо мислити глобально, то будь-яка будівельна конторка, може працювати і без будівельної ліцензії, але ми всі чудово розуміємо в якій країні живемо, і з цього тут без ліцензії на будівництво просто ні як не обійтися, точно так само як і серйозному інженеру, який втомився порошиться в коком то смутному НДІ і вирішив заробляти реальні гроші, не обійтися без кваліфікаційного сертифіката, будь то інженер технагляду або проектувальник, геодезист, ну і звичайно ж експерт.

Чим же всіх так цікавить сертифікат технагляду, та це ж в першу чергу знання отримані після ретельної підготовки професійними інженерами технагляду, а день коли ви отримуєте сертифікат технагляду на довго залишиться у вашій пам'яті.

Але ми відійшли від основної теми будівельної ліцензії в Україні, але ж вона навіть важливіше ніж сертифікат інженера, технагляду, БТІ, або скажімо експерта, адже всі перераховані вище інженери не маючи сертифіката інженера проте можуть займати серйозні посади з будівельній сфері, а от фірма без будівельної ліцензії не виграє серйозний тендер, не займе лідируючих позицій на будівельному ринку України. Адже будівельна ліцензія - це насамперед авторитет, а також ліцензія грає не останню роль в заробітку фірми, умов праці та іншого. Так само як і сертифікат для інженера, на ринку праці без нього ні як, адже кваліфікаційний сертифікат інженера, БТІ, технагляду, проектувальника, архітектора, експерта дає набагато більше можливостей для успішної кар'єри в Україні.

Будівельна ліцензія дійсна по всій території України, може бути пролонгована, в неї можуть вноситися зміни на різні види робіт, можливо ваша компанія хотіла займатися трубопроводом, а потім на ринку праці виникла така ситуація, що необхідні монтажні роботи, а це все має бути зазначено в будівельної ліцензії.

Таким чином хотілося б підвести підсумок, що без кваліфікаційного сертифіката інженера, що без будівельної ліцензії, якщо в цьому є необхідність то ніяк не обійтися, адже це не тільки престиж для вас і вашої компанії, але і поліпшені умови праці на всій території України. Збирайте пакет документів, адже сертифікат інженера - це ваш хліб.

<< Назад