top
bottom
1

Будівельна експертиза

  ua ru

ТОВ Експертиза МВК" внесена до Переліку експертних організацій по Критеріям, якими повинні відповідати організації, які здійснюють експертизу проектів будівництва встановленим наказом Мінрегіону №53 від 23.05.2011 року, і має право проводити експертизу проектів будівництва і давати експертну оцінку визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об'єктів будівництва згідно ДСТУ-Н Б В.1.2-16: 2013 по всій території України.

     Навіщо проводити будівельну експертизу? :  
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 11 травня 2011 р. № 560 Порядок затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи” , метою проведення експертизи проектів будівництва (далі - експертиза) є визначення якості проектних рішень шляхом виявлення відхилень від вимог до міцності, надійності та довговічності будинків і споруд, їх експлуатаційної безпеки та інженерного забезпечення, у тому числі до доступності осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення, санітарного і епідеміологічного благополуччя населення, охорони праці, екології, пожежної, техногенної, ядерної та радіаційної безпеки, енергозбереження і енергоефективності, кошторисної частини проекту будівництва. Експертиза є завершальним етапом розроблення проектів будівництва. 

      Хто має право проводити будівельну експертизу? : 

Експертизу проводять експертні організації незалежно від форми власності, що відповідають критеріям, визначеним Мінрегіоном. Інформація про експертні організації, які відповідають критеріям, оприлюднюється зазначеним Міністерством на його офіційному сайті. 
Експертиза проектів будівництва об'єктів IV і V категорій складності, що споруджуються за рахунок бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, проводиться експертною організацією державної форми власності. Експертна організація, яка проводить експертизу, визначається замовником будівництва. Експертизу не може проводити розробник проекту будівництва. Мінрегіон здійснює нормативнометодичне забезпечення проведення експертизи та визначає нормативи обчислення її вартості. 

Які об'єкти підлягають обов'язковій будівельній експертизі? : 

 Обов'язковій експертизі підлягають проекти будівництва об'єктів, що: 
 
      належать до IV і V категорії складності, - щодо дотримання вимог до їх міцності, надійності, довговічності будинків і споруд, їх експлуатаційної безпеки та інженерного забезпечення, санітарного і епідеміологічного благополуччя населення, екології, охорони праці, енергозбереження, пожежної, техногенної, ядерної та радіаційної безпеки;
          споруджуються на територіях із складними інженерно-геологічними та техногенними умовами, - щодо їх міцності, надійності та довговічності;
         споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, якщо їх кошторисна вартість перевищує 300 тис. гривень, - щодо кошторисної частини проекту будівництва.
          за рішенням замовника будівництва може проводитися також експертиза інших проектів будівництва або окремих розділів проектної документації.
          експертизі також підлягають проектні рішення в частині, що не відповідає раніше затвердженому проекту будівництва.


Хто е замовником експертизи, які подаються документи? :
         замовник будівництва;
         проектувальник, якщо це передбачено договором на виконання проектно-вишукувальних робіт.
Для проведення експертизи її замовник подає експертній організації проект будівництва, оформлений відповідно до вимог державних стандартів, у паперовому (не більш як у трьох примірниках) та електронному вигляді у форматі (bsdr)Проведення експертизи здійснюється за договорами, укладеними між замовником експертизи та експертною організацією згідно із законодавством. 

Який строк проведення експертизи? : 
   залежно від технічної та технологічної складності об'єктів будівництва, - 30 календарних днів;
   для об'єктів, що становлять підвищену ядерну та радіаційну небезпеку, і тих, щодо яких проводиться оцінка їх впливу на навколишнє природне середовище, - 90 календарних днів;
   для об'єктів I-III категорії складності, що споруджуються на територіях із складними інженерно-геологічними та техногенними умовами, - 15 календарних днів;
   кошторисної частини проекту будівництва об'єктів I-III категорії складності - 15 календарних днів. 
 
Що вказується в експертному звіті? : 

 Експертна організація за результатами проведеної експертизи надсилає її замовникові письмовий звіт, який містить інформацію про: 
 
  дотримання вимог до міцності, надійності та довговічності будинків і споруд, їх експлуатаційної безпеки та інженерного забезпечення, у тому числі до доступності осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення, санітарного і епідеміологічного благополуччя населення, охорони праці, екології, пожежної, техногенної, ядерної та радіаційної безпеки, енергозбереження і енергоефективності, кошторисної частини проекту будівництва;
  допущення помилок, які можуть бути виправлені без коригування проекту будівництва, а також допущення помилок та недотримання зазначених вимог, що потребує коригування проекту будівництва. 

 У складі ТОВ Експертиза МВК працюють кваліфіковані фахівці, які на високому рівні здійснюють експертизу проектів будівництва щодо:

  • забезпечення механічного опору та стійкості (крепкости, надійності, довговічності) будівель і споруд;
  • дотримання умов пожежної та техногенної безпеки;
  • забезпечення безпеки життя і здоров'я людини;
  • захист навколишнього природного середовища;
  • забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення;
  • забезпечення безпеки експлуатації та вимог охорони праці;
  • забезпечення захисту від шуму;
  • забезпечення економії енергії;
  • експертизи кошторисної частини проектної документації.

Пропонуємо так само інші послуги у сфері капітального будівництва та реконструкції житла та об'єктів соціального призначення:

  • розробка проектно-кошторисної документації об'єктів будівництва по всіх розділах проектної документації;
  • обстеження і оцінка технічного стану будівельних конструкцій будівель, споруд та інших інженерних мереж;
  • паспортизація будівель і споруд;
  • технічний нагляд за будівництвом об'єктів житлового та громадського призначення;
  • енергетичний обстеження об'єктів;
  • виготовлення енергитическим паспорта будівлі;
  • розрахунок питомих норм споживання енергоресурсів;
  • розробка проектно-кошторисної документації по здійсненню енергоефективних проектів у бюджетній сфері: термомодернізація будівель, використання енергоефективного обладнання, впровадження відновлювальних джерел енергії.

Всі роботи виконуються кваліфікованими фахівцями за наявності необхідних сертифікатів, дозволів та ліцензій.

Ціни на послуги договірні, згідно з ДСТУ Б Д. 1.1-7: 2013 Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво У разі бюджетного фінансування Замовника можлива оплата за виконані послуги з урахуванням вимоги казначейства.

послуга

При виникненні будь-яких питань, Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 044-360-64-92; 067-907-36-30; 066-881-67-04; електронною поштою kontaktbud.ua@gmail.com.


МЫ В СОЦСЕТЯХ