top
bottom
1

підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-проектувальників

  ua ru

На виконання ст. 17 Закону України «Про архітектурну діяльність», з березня поточного року розпочинається періодичне підвищення кваліфікації для сертифікованих інженерів-проектувальників, які повинні підвищувати свою кваліфікацію не рідше, ніж один раз на п’ять років за відповідними програмами та напрямом професійної атестації.

Підвищення кваліфікації буде проводитись за напрямками:

– Інженерно-будівельне проектування в частині забезпечення механічного опору та стійкості;

– Інженерно-будівельне проектування в частині забезпечення безпеки життя і здоров’я людини, захисту навколишнього природного середовища;

– Інженерно-будівельне проектування в частині забезпечення безпеки експлуатації, забезпечення захисту від шуму;

– Інженерно-будівельне проектування в частині забезпечення економії енергії;

– Інженерно-будівельне проектування в частині інженерних вишукувань ;

– Інженерно-будівельне проектування в частині технології будівельного виробництва;

– Інженерно-будівельне проектування доріг.

Для проходження періодичного підвищення кваліфікації необхідно заповнити наступні документи:

Анкета члена СРО ВУГіП,  інженера-проектувальника для участі у підвищенні кваліфікації;

- Бланк замовлення на участь у підвищенні кваліфікації інженера-проектувальника (для фіз. осіб);

Бланк замовлення на участь у підвищенні кваліфікації інженера-проектувальника (для юр. осіб).

До підвищення кваліфікації допускаються члени Гільдії проектувальників, які не мають заборгованості по сплаті членських внесків. Особи, які не є членами всеукраїнської громадської організації «Гільдія проектувальників у будівництві», до початку курсів повинні заповнити Заяву на вступ до Гільдії, а також сплатити вступний та щорічний внесок в сумі 660,00 грн.

Вартість періодичного підвищення кваліфікації – 4800,00 гривень.

Розклад занять на грудень 2018 року, м. Київ

З 10 по 12 ГРУДНЯ пройдуть курси з підвищення кваліфікації за напрямом Інженерно-будівельне проектування у частині технології будівельного виробництва. Місце проведення курсів: м. Київ, вул. Віталія Шимановського, 2/1 (проспект Визволителів, 1), офіс 500А. Реєстрація учасників – 10 грудня з 9-30 до 10-00.

З 12 по 14 ГРУДНЯ пройдуть курси з підвищення кваліфікації за напрямом Інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення механічного опору та стійкості. Місце проведення курсів: м. Київ, вул. Віталія Шимановського, 2/1 (проспект Визволителів, 1), офіс 500А. Реєстрація учасників – 12 грудня з 9-30 до 10-00.

З 12 по 14 ГРУДНЯ пройдуть курси з підвищення кваліфікації за напрямом Інженерно-будівельне проектування у частині дотримання вимог пожежної безпеки. Місце проведення курсів: м. Київ, проспект Перемоги 123, офіс 521-527 (Метро «Житомирська»), ПП «Науково-технічний центр УСВППП». Реєстрація учасників – 12 грудня з 9-00 до 10-00. Відповідальна особа: Чікало Інна Іллівна, тел. (044) 284-12-38

З 18 по 20 ГРУДНЯ пройдуть курси з підвищення кваліфікації за напрямом Інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення безпеки експлуатації, забезпечення захисту від шуму. Місце проведення курсів: м. Київ, вул. Віталія Шимановського, 2/1 (проспект Визволителів, 1), офіс 500А. Реєстрація учасників – 18 грудня з 9-30 до 10-00.

 

МЫ В СОЦСЕТЯХ