top
bottom
1

Сертифікат Архітектора, сертіфікат ГАП

  ua ru

Для того щоб пройти сертифікацію (професійну атестацію), та отримати сертифікат Архітектора ми детально опишемо, що Вам необхідно зробити крок за кроком:

Крок № 1.
Вам необхідно вибрати напрям сертифікації (професійної атестації):
Професія Вид робіт
Архітектор Архітектурне об'ємне проектування
Розроблення містобудівної документації
Крок № 2.
Вам необхідно з’ясувати чи відповідаєте Ви кваліфікаційним вимогам для отримання сертифіката архітектора,  а саме:
До професійної атестації допускаються громадяни, які:
здобули вищу освіту за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліста, магістра за напрямом професійної атестації, мають стаж роботи за фахом не менш як три роки;
Крок № 3.
В разі, якщо Ви самостійно визначили, що відповідно до Вашої освіти і трудової діяльності Ви відповідаєте кваліфікаційним вимогам для отримання сертифіката архітектора, тоді Ви направляєте на нашу електронну адресу kontaktbud.ua@gmail.com нижче наведений перелік документів для остаточної перевірки нашими фахівцями:
Крок № 4.
В разі отримання позитивної відповіді від наших фахівців Вам необхідно зробити розрахунок витрат згідно наведеної таблиці та погодити ці витрати з нашими фахівцями. Погодження необхідне, тому що в залежності від комплексу послуг і буде визначатися кінцевий розмір витрат.
№ 
п/п
Назва платежуСума
1.Підготовка до атестації6000,00
2.Вартість складання іспиту1600,00
3.Вартість бланка сертифікату960,00
4.Членські внески500,00
Загальна сума9060,00
Крок № 5.
На цьому етапі Вам необхідно здійснити обов’язкові платежі до Державного бюджету згідно наведеної нижче таблиці.
ОПЛАТА ЗА СКЛАДАННЯ ІСПИТУ ОПЛАТА ЗА БЛАНК СЕРТИФІКАТА
1600,00 грн. 960,00 грн.


Реквізити для сплати за проходження іспиту Реквізити для сплати за бланк сертифіката
Крок № 6.
Після проходження усіх вищезазначених етапів Вам необхідно направити до нас копії документів, які Ви направляли для перевірки, тільки в цьому випадку документи мають бути завірені належним чином. Також Ви маєте направити до нас копії платіжних доручень про оплату вартості за навчальну підготовку, за складання іспиту, за бланк сертифіката та оплату наших послуг.  
Крок № 7.
Дату і час проходження підготовки до професійної атестації Архітекторів Вам буде повідомлено в робочому порядку нашими фахівцями.

послуга
При виникненні будь-яких питань, Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 044-360-64-92; 067-907-36-30; 066-881-67-04; електронною поштою kontaktbud.ua@gmail.com, або скористатися формою зворотнього зв'язку Замовити послугу.

МЫ В СОЦСЕТЯХ