top
bottom
1

Сертифікат інженера БТІ.

  ua ru

Сертифікація (професійна атестація) Інженерів (Техніків)
з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна


Основною метою професійної атестації Інженерів (Техніків) з технічної інвентаризації є запровадження персональної відповідальності і як наслідок підвищення професійної відповідності фахівців у сфері проведення інвентаризації європейським та міжнародним нормам і правилам. Сертифікація Інженерів (Техніків) з технічної інвентаризації також є кроком до впровадження в Україні дерегулятивних принципів у сфері містобудування. Атестаційна архітектурно-будівельна комісія Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 року № 554 проводить атестацію (сертифікацію) Інженерів (Техніків) з технічної інвентаризації. Асоціація експертів будівельної галузі України є робочим органом секції яка проводить атестацію Інженерів (Техніків) з технічної інвентаризації у складі Комісії. Кваліфікаційний сертифікат Інженера (Техніка) з технічної інвентаризації є безстроковий і діє на території всієї України.

Для того щоб пройти сертифікацію (професійну атестацію) Інженера (Техніка) з технічної інвентаризації ми детально опишемо, що Вам необхідно зробити крок за кроком.

Крок № 1.

Вам необхідно вибрати напрям сертифікації (професійної атестації).

Технічна інвентаризація об'єктів нерухомого майна

Професія Вид робіт
Інженер Технічна інвентаризація об'єктів нерухомого майна
ТехнікТехнічна інвентаризація об'єктів нерухомого майна

Крок № 2.

Вам необхідно з’ясувати чи відповідаєте Ви кваліфікаційним вимогам, а саме:

До професійної атестації допускаються громадяни, які:

  • здобули вищу освіту за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліста, магістра за напрямом професійної атестації, мають стаж роботи за фахом не менш як три роки;
  • не здобули вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр за напрямом професійної атестації, але мають стаж роботи у сфері містобудування не менш як десять років.
Крок № 3.

В разі, якщо Ви самостійно визначили, що відповідно до Вашої освіти і трудової діяльності Ви відповідаєте кваліфікаційним вимогам, тоді Ви направляєте на нашу електронну адресу kontaktbud.ua@gmail.com.  нижче наведений перелік документів для остаточної перевірки нашими фахівцями.

  1. Копія паспорта;
  2. Копія трудової книжки;
  3. Копії дипломів про освіту;
  4. Копія ІПН.
  5. Заява про проведення професійної атестації (документ для скачування)
Крок № 4.

В разі отримання позитивної відповіді від наших фахівців Вам необхідно зробити розрахунок витрат згідно наведеної таблиці та погодити ці витрати з нашими фахівцями. Погодження необхідне, тому що в залежності від комплексу послуг і буде визначатися кінцевий розмір витрат.


п/п
Назва платежу Сума
1. Підготовка до професійної атестації 9500,00
2. Вартість за складання іспиту 1600,00
3. Вартість бланку сертифіката 960,00
4.Вступ в асоціацію експертів490,00
5. Договір страхування 300,00

Всього основні платежі 12 850,00

Крок № 5.

На цьому етапі Вам необхідно здійснити обов’язкові платежі до Державного бюджету згідно наведеної нижче таблиці.

ОПЛАТА ЗА СКЛАДАННЯ ІСПИТУ ОПЛАТА ЗА БЛАНК СЕРТИФІКАТА
1600,00 грн960,00 грн


Реквізити для сплати за проходження іспиту Реквізити для сплати за бланк сертифіката

Крок № 6.

Після проходження усіх вищезазначених етапів Вам необхідно направити до нас копії документів, які Ви направляли для перевірки, тільки в цьому випадку документи мають бути завірені належним чином. Також Ви маєте направити до нас копії платіжних доручень про оплату вартості за навчальну підготовку, за складання іспиту, за бланк сертифіката та оплату наших послуг.

Крок № 7.

Дату і час проходження підготовки до професійної атестації Інженерів (Техніків) з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна Вам буде повідомлено в робочому порядку нашими фахівцями.

послуга

При виникненні будь-яких питань, Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 044-360-64-92; 067-907-36-30; 066-881-67-04; електронною поштою kontaktbud.ua@gmail.com, або скористатися формою зворотного зв'язку Замовити послугу.

МЫ В СОЦСЕТЯХ