top
bottom
1

Сертифікат інженера - землевпорядника.

  ua ru

Сертифікація (професійна атестація) Інженерів-землевпорядників.

Для того щоб пройти сертифікацію (професійну атестацію) Інженера-землевпорядника ми детально опишемо, що Вам необхідно зробити крок за кроком.

Крок №1

Вам необхідно з’ясувати чи відповідаєте Ви кваліфікаційним вимогам, а саме:

До кваліфікаційного іспиту  з метою отримання кваліфікаційного сертифіката інженера-землевпорядника допускаються громадяни, які:

  • здобули вищу освіту за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліста, магістра за напрямом професійної атестації, мають стаж роботи, стажування за фахом не менш як 1 рік.
Крок №2

В разі, якщо Ви самостійно визначили, що відповідно до Вашої освіти і трудової діяльності Ви відповідаєте кваліфікаційним вимогам, тоді Ви направляєте на нашу електронну адресу kontaktbud.ua@gmail.com. нижче наведений перелік документів для остаточної перевірки нашими фахівцями.

  • Копію паспорта та ідентифікаційного кода;
  • Повну трудову книжку;
  • Письмову заяву встановленного зразка (додаток №1);
  • Копію диплома про вищу землевпорядну освіту за освістньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра;
  • Письмові рекомендації з місця роботи, стажування;
  • Копії двох повних схем, проектів землеустрою, або технічної документації з оцінки земель, у складенні яких брав участь інженер-землевпорядник.  
Крок №3

В разі отримання позитивної відповіді від наших фахівців Вам необхідно зробити розрахунок витрат  та погодити ці витрати з нашими фахівцями. Погодження необхідне, тому що в залежності від комплексу послуг і буде визначатися кінцевий розмір витрат.

Крок №4

На цьому етапі Вам необхідно здійснити обов’язкові платежі:

  • за складання кваліфікаційного іспиту;
  • за бланк сертифікату.
Крок № 5

Після проходження усіх вищезазначених етапів Вам необхідно направити до нас копії документів, які Ви направляли для перевірки, тільки в цьому випадку документи мають бути завірені належним чином. Також Ви маєте направити до нас копії платіжних доручень про оплату вартості  за складання іспиту, за бланк сертифіката та оплату наших послуг.

Крок № 6

Дату і час проходження кваліфікаційного іспиту з метою отримання кваліфікаційного сертифікату інженера-землевпорядника Вам буде повідомлено в робочому порядку нашими фахівцями.

Додаток №1

Кваліфікаційна комісія

Замовник Іванов Петро Петрович,
Паспорт серія АБ  №123456,
виданий Шевченківським РУ ГУ МВС
України в м. Києві 09.09.1999 року
01001, м.Київ, вул. Лагерна буд.11, кв.11
тел. 044-211-11-11
ivanov@ukr.net

ЗАЯВА

Прошу допустити мене до складання кваліфікаційного іспиту  для отримання кваліфікаційного сертифіката інженера-землевпорядника.

   Заявник ______________________     Іванов П.П.

   01.01.2013 р.

послуга

При виникненні будь-яких питань, Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 044-360-64-92; 067-907-36-30; 066-881-67-04; електронною поштою kontaktbud.ua@gmail.com, або скористатися формою зворотного зв'язку "Замовити послугу".


МЫ В СОЦСЕТЯХ