top
bottom
1

Інженер БТІ

  ua ru

Сертифікація (професійна атестація)Інженерів (Техніків) 
з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна


Основною метою професійної атестації Інженерів (Техніків) з технічної інвентаризації є запровадження персональної відповідальності і як наслідок підвищення професійної відповідності фахівців у сфері проведення інвентаризації європейським та міжнародним нормам і правилам. Сертифікація Інженерів (Техніків) з технічної інвентаризації також є кроком до впровадження в Україні дерегулятивних принципів у сфері містобудування. Атестаційна архітектурно-будівельна комісія Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 року № 554 проводить атестацію (сертифікацію) Інженерів (Техніків) з технічної інвентаризації. Асоціація експертів будівельної галузі України є робочим органом секції яка проводить атестацію Інженерів (Техніків) з технічної інвентаризації у складі Комісії. Кваліфікаційний сертифікат Інженера (Техніка) з технічної інвентаризації є безстроковий і діє на території всієї України.

Для того щоб пройти сертифікацію (професійну атестацію) Інженера (Техніка) з технічної інвентаризаціїми детально опишемо, що Вам необхідно зробити крок за кроком.

Крок № 1.

Вам необхідно вибрати напрям сертифікації (професійної атестації).

ПрофесіяВид робіт
ІнженерТехнічна інвентаризація об'єктів нерухомого майна
ТехнікТехнічна інвентаризація об'єктів нерухомого майна

Крок № 2.

Вам необхідно з’ясувати чи відповідаєте Ви кваліфікаційним вимогам, а саме:

До професійної атестації допускаються громадяни, які:

 • здобули вищу освіту за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліста, магістра за напрямом професійної атестації, мають стаж роботи за фахом не менш як три роки;
 • не здобули вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр за напрямом професійної атестації, але мають стаж роботи у сфері містобудування не менш як десять років.

Крок № 3.

В разі, якщо Ви самостійно визначили, що відповідно до Вашої освіти і трудової діяльності Ви відповідаєте кваліфікаційним вимогам, тоді Ви направляєте на нашу електронну адресу ekcentrb@gmail.com  нижче наведений перелік документів для остаточної перевірки нашими фахівцями.

 1. Копія паспорта;
 2. Копія трудової книжки;
 3. Копії дипломів про освіту;
 4. Копія ІПН.
 5. Заява про проведення професійної атестації (документ для скачування)

Крок № 4.

В разі отримання позитивної відповіді від наших фахівців Вам необхідно зробити розрахунок витрат згідно наведеної таблиці та погодити ці витрати з нашими фахівцями. Погодження необхідне, тому що в залежності від комплексу послуг і буде визначатися кінцевий розмір витрат.

з 1 грудня 2013 рокуз 1 липня 2014 року
№ 
п/п
Назва платежуСума 
Грн.
№ 
п/п
Назва платежуСума
1.Підготовка до професійної атестації5 932,81.Підготовка до професійної атестації5 932,8
2.Вартість за складання іспиту12182.Вартість за складання іспиту1250
3.Вартість бланку сертифіката730,83.Вартість бланку сертифіката750
Всього основні платежі7 881,6Всього основні платежі7 932,8
4.Вартість наших послуг  необхідно уточнювати 
"Під ключ" - за домовленістю 
"Економ"-    за домовленістю
4.Вартість наших послуг необхідно уточнювати 
"Під ключ" - за домовленістю 
"Економ"-    за домовленістю
Всього платежівВсього платежів

Ми пропонуємо супроводження:

а) "Під ключ" - повне супроводження клієнта до моменту отримання сертифіката інженера БТІ.

б) "Економ" - аналіз документів замовника на визначення відповідності кваліфікаційним вимогам, необхідним для отримання сертифіката інженера БТІ, консультування, формування повного пакету документів необхідних для подання на проходження атестації, подання документів.

Крок № 5.

На цьому етапі Вам необхідно здійснити обов’язкові платежі до Державного бюджету згідно наведеної нижче таблиці.

ОПЛАТА ЗА СКЛАДАННЯ ІСПИТУОПЛАТА ЗА БЛАНК СЕРТИФІКАТА
з 1 грудня 2013 року 1218 грн.з 1 грудня 2013 року 730,8 грн.
з 1 липня 2014 року 1250 грн.з 1 липня 2014 року 750 грн.
Реквізити для сплати за проходження іспитуРеквізити для сплати за бланксертифіката

Крок № 6.

Після проходження усіх вищезазначених етапів Вам необхідно направити до нас копії документів, які Ви направляли для перевірки, тільки в цьому випадку документи мають бути завірені належним чином. Також Ви маєте направити до нас копії платіжних доручень про оплату вартості за навчальну підготовку, за складання іспиту, за бланк сертифіката та оплату наших послуг.

Крок № 7.

Дату і час проходження підготовки до професійної атестації Інженерів (Техніків) з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна Вам буде повідомлено в робочому порядку нашими фахівцями.

При виникненні будь-яких питань, Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами: 044-360-64-92; 067-907-36-30; 066-881-67-04; електронною поштою ekcentrb@gmail.com, або скористатися формою зворотного зв'язку "Замовити послугу".

Бажаємо Успіху! 
Завжди з Вами, Ваш Контактбуд!
Кваліфікаційний сертифікат інженера з технічної інвентаризації
об’єктів нерухомого майна
(скорочена назва - інженер БТІ).

 

Головною метою професійної атестації інженера з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна (скорочена назва - інженер БТІ) є його професійна відповідальність по виконанню робіт по інвентаризації об’єктів нерухомого майна.

Сертифікація інженера з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна (інженер БТІ) відбувається на підставі постанови КМУ від 23 травня 2011 р № 554.

Робочим органом по підготовці к атестації інженера з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна (інженер БТІ) є Всеукраїнська громадська організація «Асоціація експертів будівельної галузі України».

Сертифікація інженера з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна (інженер БТІ) надається після проведення навчання(підготовки) та складання іспиту.

На даний час є два виду сертифікату:

 • інженера з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна ( інженер БТІ)
 • технік з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна ( технік БТІ)

Кваліфікаційний сертифікат інженера з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна (інженер БТІ) дійсний по всієї території України і є безстроковим.

На які запитання ми більше всього відповідаємо:

 • скільки коштує Кваліфікаційний сертифікат інженера з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна (інженер БТІ)
 • коли проводять навчання по отриманню Кваліфікаційний сертифікат інженера з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна (інженер БТІ)
 • куди надсилати документи щоб отримати Кваліфікаційний сертифікат інженера з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна (інженер БТІ)
 • скільки часу займе отримання Кваліфікаційного сертифікату інженера з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна (інженер БТІ)

<< Назад

МЫ В СОЦСЕТЯХ